Стандардна Трикреветна Соба

3 Лица
5ти Кат (друга зграда)
Категорија на Соба
 • Стандардна Трикреветна Соба
 • Стандардна Трикреветна Соба
 • Welcome Tray
 • Купатило

Опис

Стандардно опремени соби за секојдневните патници. Овие се пријатни и комфорни, добро опремени и соодветни дури и за подолг престој. Овие соби немаат балкон.

 • Тип на соба: Трикреветна
 • Капацитет: До 3 лица
 • Вкупен бр. на соби: 2 соби
 • Тип на купатило: Приватно
 • Просечна големина: 31.5 м2
 • Попуст за едно лице во соба: N/A
 • Балкон: Нема
 • Поглед на град: Да (некои соби)
 • Вклучен доручек: Доручек на шведска маса за секое лице
 • Опции за легла: Еден француски лежај + плус еден обичен лежај

Опременост

 • Бесплатен чај/кафе за добредојде
 • Бесплатно шише вода
 • Биро
 • Биде
 • Влечки
 • Греење
 • Wi-fi Интернет
 • Кабловска ТВ
 • Клима
 • Кујна
 • Машина за перење
 • Минибар
 • Мебел на балкон
 • Простор за седење (само некои соби)
 • Пристап со лифт
 • Постелнина/крпи
 • Туш
 • Телефон - По цена од 5ден./минута
 • Услуга будење
 • Фен
 • Шампон / Сапун
 • Штекер до кревет

Резервирајте една од овие соби сега!