Стандардна Двокреветна Соба

2 Лица
3ти Кат
4ти Кат (друга зграда)
5ти Кат (друга зграда)
Категорија на Соба
 • Стандардна Двокреветна Соба
 • Стандардна Двокреветна Соба
 • Welcome Tray
 • Купатило

Опис

Стандардно опремена соба за секојдневни патници. Ова е пријатна и удобна соба, добро опремена и соодветна дури и за подолг престој. Овој тип на соба е без балкон.

 • Тип на соба: Двокреветна
 • Капацитет: До 2 лица
 • Вкупен бр. на соби: 16 соби
 • Тип на купатило: Приватно
 • Просечна големина: 22 м2
 • Попуст за едно лице во соба: 35%
 • Балкон: Не
 • Поглед на град: Да (некои соби)
 • Вклучен доручек: Доручек на шведска маса за секое лице
 • Опции за легла: Еден француски лежај ИЛИ две единечни легла

Опременост

 • Бесплатен чај/кафе за добредојде
 • Бесплатно шише вода
 • Биро
 • Биде
 • Влечки
 • Греење
 • Wi-fi Интернет
 • Кабловска ТВ
 • Клима
 • Кујна
 • Машина за перење
 • Минибар
 • Мебел на балкон
 • Простор за седење (само некои соби)
 • Пристап со лифт
 • Постелнина/крпи
 • Туш
 • Телефон - По цена од 5ден./минута
 • Услуга будење
 • Фен
 • Шампон / Сапун
 • Штекер до кревет

Резервирајте една од овие соби сега!