Економик Трикреветна Соба

3 Лица
Приземје
Категорија на Соба
 • Економик Трикреветна Соба
 • Економик Трикреветна Соба дел за седење
 • Купатило
 • Hallway entrance from parking

Опис

Голема соба на приземје, соодветно опремена и удобна за патници со скромен буџет. Оваа соба е на приземје и нема прозорци.

 • Вид на соба: Трикреветна
 • Капацитет: До 3 лица
 • Вкупен бр. на соби: 1 room
 • Тип на купатило: Приватно
 • Просечна големина: 44.5 м2
 • Попуст за едно лице во соба: N/A
 • Балкон: No
 • Поглед на град: Не
 • Вклучен доручек: Доручек на шведска маса за секое лице
 • Опции за легла: Еден брачен лежај + едно единечно легло

Опременост

 • Бесплатен чај/кафе за добредојде
 • Бесплатно шише вода
 • Биро
 • Биде
 • Влечки
 • Греење
 • Wi-fi Интернет
 • Кабловска ТВ
 • Клима
 • Кујна
 • Машина за перење
 • Минибар (само некои соби)
 • Мебел на балкон
 • Простор за седење (само некои соби)
 • Пристап со лифт
 • Постелнина/крпи
 • Туш
 • Телефон - По цена од 5 ден./минута
 • Услуга будење
 • Фен
 • Шампон / Сапун
 • Штекер до кревет

Резервирајте една од овие соби сега!