Економик Еднокреветна Соба

1 Лица
Приземје
Категорија на Соба
 • Економик Еднокреветна Соба
 • Економик Еднокреветна соба со француски лежај
 • Купатило
 • Hallway entrance from parking

Опис

Мали соби на приземје, добро опремени и удобни за патници со скромен буџет. Овие соби се на приземје и гледаат во нашиот паркинг.

 • Тип на соба: Еднокреветна
 • Капацитет: До 1 лице
 • Вкупен број на соби: 4 соби
 • Тип на купатило: Приватно
 • Просечна големина: 17 м2
 • Попуст за едно лице во соба: N/A
 • Балкон: Не
 • Поглед на град: Не
 • Вклучен доручек: Доручек на шведска маса за секое лице
 • Опции за легла: Еден брачен лежај ИЛИ еден единечен лежај

Опременост

 • Бесплатен чај/кафе за добредојде
 • Бесплатно шише вода
 • Биро
 • Биде
 • Влечки
 • Греење
 • Wi-fi Интернет
 • Кабловска ТВ
 • Клима
 • Кујна
 • Машина за перење
 • Минибар (само некои соби)
 • Мебел на балкон
 • Простор за седење (само некои соби)
 • Пристап со лифт
 • Постелнина/крпи
 • Туш
 • Телефон - По цена од 5ден./минута
 • Услуга будење
 • Фен
 • Шампон / Сапун
 • Штекер до кревет

Резервирајте една од овие соби сега!