Стандард Трикреветна соба со Балкон

3 Лица
3ти Кат
Категорија на Соба
 • Поглед од Балкон
 • Куптаило
 • Поглед од Балкон
 • Поглед од Балкон

Опис

Стандардно опремена соба за секојдневни патници. Ова е пријатна и удобна соба, добро опремена и соодветна дури и за подолг престој.

 • Тип на соба: Трикреветна
 • Капацитет: До 3 лица
 • Вкупен бр. на соби: 4 соби
 • Тип на купатило: Приватно
 • Просечна големина: 24.5 м2
 • Попуст за едно лице во соба: N/A
 • Балкон: Да
 • Поглед на град: Да (некои соби)
 • Вклучен доручек: Доручек на шведска маса за секое лице
 • Опции за легла: Еден француски лежај + едно единечно легло

Опременост

 • Бесплатен чај/кафе за добредојде
 • Бесплатно шише вода
 • Биро
 • Биде
 • Влечки
 • Греење
 • Wi-fi Интернет
 • Кабловска ТВ
 • Клима
 • Кујна
 • Машина за перење
 • Минибар
 • Мебел на балкон
 • Простор за седење (само некои соби)
 • Пристап со лифт
 • Постелнина/крпи
 • Туш
 • Телефон - По цена од 5ден./минута>
 • Услуга будење
 • Фен
 • Шампон / Сапун
 • Штекер до кревет

Резервирајте една од овие соби сега!